2014
Stúdiószínpad
Nagyszínpad
15:00

A csodatükör

Balassi Bálint bérlet

Stúdiószínpad
Letölthető havi műsorfüzet
Nagyszínpad Studiószínpad
01.
16:00
Újévi Koncert

az Agria Játékok Nonprofit Kft. rendezvénye

19:00
Újévi Koncert

az Agria Játékok Nonprofit Kft. rendezvénye

03.
Sz
19:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Németh László bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

04.
Cs
18:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Dobó István bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

05.
19:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Pedagógus bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

06.
Sz
15:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Egressy Béni bérlet

09.
Ke
10:00
Móra Ferenc: A didergő király

Mikszáth Kálmán bérlet

15:00
Móra Ferenc: A didergő király

Kormos István bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

10.
Sz
10:00
Móra Ferenc: A didergő király

Weöres Sándor bérlet

15:00
Móra Ferenc: A didergő király

Zelk Zoltán bérlet

19:00
GG Tánc Eger: Carnations and Roses

11.
Cs
14:00
Móra Ferenc: A didergő király

Bérletszünet

18:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Petőfi Sándor bérlet - ELMARAD

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

12.
14:00
Móra Ferenc: A didergő király

Bérletszünet

19:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Latinovits Zoltán bérlet - ELMARAD

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

13.
Sz
19:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Hevesi Sándor bérlet - ELMARAD

16.
Ke
15:00
Örkény István: Tóték

Blaha Lujza bérlet

18:00
Kocsis István: Tárlat az utcán

17.
Sz
15:00
Móra Ferenc: A didergő király

Molnár Ferenc bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

11:30
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

18.
Cs
19:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Bródy Sándor bérlet

19.
19:00
Örkény István: Tóték

Nemzeti Színház, Budapest

26.
19:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Gárdonyi Géza bérlet - bemutató előadás

27.
Sz
19:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Kelemen László bérlet

30.
Ke
15:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Móra Ferenc bérlet

19:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Csokonai Vitéz Mihály bérlet

31.
Sz
18:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Jászai Mari bérlet