2014
Stúdiószínpad
Nagyszínpad
15:00

A csodatükör

Balassi Bálint bérlet

Stúdiószínpad
Letölthető havi műsorfüzet
Nagyszínpad Studiószínpad
04.
Sz
15:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Ady Endre bérlet

19:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Németh László bérlet

05.
Cs
18:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Dobó István bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

06.
19:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Pedagógus bérlet

07.
Sz
15:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Egressy Béni bérlet

08.
Va
19:00
Örömlányok végnapjai

A Moravetz Produkció előadása

19:00
Vajda Katalin: Legyetek jók, ha tudtok

V. Keresztény Színházi Fesztivál, Újszínház, Budapest

09.
15:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Szabó Magda bérlet

10.
Ke
19:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Csokonai Vitéz Mihály bérlet

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

11.
Sz
11:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Bérletszünet

18:00
Kálmán Imre: Csárdáskirálynő

Jászai Mari bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

12.
Cs
18:00
Marcel Mithois-Aldobolyi-Nagy György-G. Dénes György: A férjvadász

Dobó István bérlet

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:30
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

13.
19:00
Marcel Mithois-Aldobolyi-Nagy György-G. Dénes György: A férjvadász

Latinovits Zoltán bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14.
Sz
19:00
Marcel Mithois-Aldobolyi-Nagy György-G. Dénes György: A férjvadász

Hevesi Sándor bérlet

15.
Va
19:00
Barbárok

a Nagyvárad Táncegyüttes előadása

16.
19:00
Semmi Konferencia

Koncert-színház a KISCSILLAG ZENEKAR előadásában

17.
Ke
15:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Blaha Lujza bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:30
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

18.
Sz
15:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Zelk Zoltán bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:30
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

19.
Cs
10:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Lázár Ervin bérlet

15:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Móra Ferenc bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:30
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

20.
10:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Benedek Elek bérlet

15:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Balassi Bálint bérlet

10:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

15:30
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

21.
Sz
19:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Illyés Gyula bérlet

22.
Va
19:00
Naplegenda

az Állami Népi Együttes műsora

23.
14:30
Filharmónia

Ifjúsági bérlet

19:00
Pátosz és Költőiség

az Egri Szimfonikus Zenekar koncertje

24.
Ke
19:00
Trükkök

a Recirquel Újcirkusz Társulat előadása

19:00
GG Tánc Eger: Carnations and Roses

25.
Sz
15:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

József Attila bérlet

19:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Eszterházy Károly bérlet

26.
Cs
15:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Szabó Magda bérlet

17:00
GG Tánc Eger: Carnations and Roses

Miskolci Nemzeti Színház

27.
10:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Bérletszünet

14:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Bérletszünet

14:00
Szőke Andrea: Pöttöm Panna

28.
Sz
15:00
Marcel Mithois-Aldobolyi-Nagy György-G. Dénes György: A férjvadász

Egressy Béni bérlet

29.
Va
15:00
Cserháti

a Minaret Kamarazenekar koncertje

19:00
Cserháti

a Minaret Kamarazenekar koncertje

19:00
MÜPA

Táncvilágnapi gálaműsor