2014
Nagyszínpad
11:15

Városi díszünnepség

a Nemzeti Ünnep alkalmából

Letölthető havi műsorfüzet
Nagyszínpad Studiószínpad
02.
Sz
13:00
Móra Ferenc: A didergő király

József Attila bérlet

15:00
Móra Ferenc: A didergő király

Katona József bérlet

03.
Cs
10:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Weöres Sándor bérlet

15:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Fekete István bérlet

04.
10:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Bérletszünet

05.
Sz
19:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Kelemen László bérlet

06.
Va
00:00
Örkény István: Tóték

Szigligeti Színház, Nagyvárad

08.
Ke
13:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Janikovszky Éva bérlet

15:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Fazekas Mihály bérlet

09.
Sz
13:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Zelk Zoltán bérlet

15:00
Blaskó-Saárossy Zsófia - Nagy Zoltán: A csodatükör

Kormos István bérlet

10.
Cs
15:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Móra Ferenc bérlet

11.
19:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Latinovits Zoltán bérlet

12.
Sz
19:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Hevesi Sándor bérlet

19:00
Eugène Ionesco: Különóra

Bemutató előadás

14.
19:00
Csajkovszkij

Filharmónia bérlet

15.
Ke
17:00
Örkény István: Tóték

Bérletszünet

16.
Sz
15:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Blaha Lujza bérlet

19:00
GG Tánc Eger: Carnations and Roses

17.
Cs
18:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Petőfi Sándor bérlet

18.
15:00
Carlo Goldoni: Két úr szolgája

Jókai Mór bérlet

19:00
Eugène Ionesco: Különóra

19.
Sz
19:00
Marcel Mithois-Aldobolyi-Nagy György-G. Dénes György: A férjvadász

Illyés Gyula bérlet

22.
Ke
15:00
Moravetz Levente-Balásy Szabolcs-Horváth Krisztián-Papp Zoltán: Zrínyi 1566

Ady Endre bérlet

23.
Sz
18:00
Marcel Mithois-Aldobolyi-Nagy György-G. Dénes György: A férjvadász

Jászai Mari bérlet

25.
19:00
Marcel Mithois-Aldobolyi-Nagy György-G. Dénes György: A férjvadász

Pedagógus bérlet

26.
Sz
19:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Hevesi Sándor bérlet

27.
Va
19:00
Dale Wassermann - Mitch Leigh - Joe Darion: La Mancha lovagja

Klauzál Gábor Budafok-Tétényi Művelődési központ

28.
19:00
Lev Tolsztoj: Anna Karenina

Művészetek Palotája, Budapest

29.
Ke
15:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Blaha Lujza bérlet

30.
Sz
19:00
Marcel Mithois-Aldobolyi-Nagy György-G. Dénes György: A férjvadász

Németh László bérlet

31.
Cs
19:00
Madách Imre műve alapján: Emberi tragédia

Bródy Sándor bérlet